Alates 22.07.2024

  • · Veo koefitsient- 0,09 s.o. koormaga läbitud kilomeeter x t x 0,09
  • · Lähivedu – 38 km=3,5 €/t
  • · Ootetund rohkem kui 1,5h=45 €/h

Kõik veotellimused ja veosed  tehakse  Waybillerit kasutades.

Muuga PK sse ja  Sillamäele tehakse sissepääsu luba automaatselt läbi Waybilleri. Kui autojuht märgib Waybilleris , et jõudis sihtkohta, saadab Waybiller vajalikud andmed sadama tolliteenistusse. Selleks peab autojuhi Waybilleri kontol olevad vajaliku andmed (ees- ja perekonnanimi ja isikukood) korrektselt täidetud olema!  

Sellest aastas saab olema KEVILI-l 3 viljaterminali:

  • · Roodevälja Terminal
  • · Rõngu Terminal
  • · Mäo Terminal

Eelpool mainitud terminalidesse on kaalumised numbrituvastussüsteemiga, kus e-veoselehe olemasolul otsib kaamera auto numbri järgi veoselehe ülesse ja kaalud liiguvad automaatselt veoselehele.

Lisaks KEVILI terminalidele viiakse kaupa ka Sillamäe sadamasse Silsteve ladudesse ning Muuga sadamasse Muuga PK ladudesse. Ka seal on kaalumised numbrituvastussüsteemiga seotud.  Kõikide vastuvõtukohtade detailsemad instruktaažid tulevad peagi kodulehele ka ülesse.NB! Eelnevalt kokkulepitult, võib KEVILI kasutada projektipõhist veohinda

Kasutades e-veoselehte, on võimalik kergesti luua arve esitamiseks arvealus Waybilleri lehelt: https://waybiller.com/waybills/#reports
Arvealuse loomisel kasuta üksnes neid aruandeväljasid, mis arve esitamiseks vajalik. 

Arved saata koos arvealusega:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Küsimuste ning lisainfo  saamiseks ja jagamiseks palun kasutada e-posti: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.