Waybilleri keskonda registreerimisel palun anda teada oma soovist kas oma piirkonnaesindajale või siis meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Registreerimiseks on vaja toimivat e-posti kontot, mille peale saadetakse personaalne kutse hüperlingi näol, läbi mille toimub registreerimine.
Waybilleri poolt saadetav kutse liitumiseks näeb välja:Registreerimineuus

Kus:
1- Meilikonto, mille peale kutse on saadetud
2-  e-kirjas saadetud hüperlink, mille kaudu Waybilleri  keskkonda saab registreerida end kasutajaks

Teraviljade pähikuhaigused – fusarioos pähikul (Fusarium spp.)


Niiske ja soe ilm teravilja õitsemise ja terade täitumise ajal soodustab pähiku- ja teisi teraviljahaigusi. Ehkki need võivad saaki vähendada, on nende peamine mõju tera kvaliteedile. Nakatumine võib vähendada teraviljade täitumist ja põhjustada madalat mahukaalu ja väiksemat tera.

Oa-teramardikas (Bruchus rufimanus)


Oa-teramardika kahjustuse tulemusel on oad auklikud ning selline uba toiduoaks ei kõlba, küll aga loomasöödaks. Viimased pehmed talved on soosinud mardika talvitumist, ning neid võib leida arvukalt ka nendel põldudel, kus eelmisel aastal kasvas uba.

Lutsernikasvatuse meelespea!

Saabumas on lutsernide esimese niite aeg,  peale niidet tuleb lutserni väetada, et taimik hakkaks jõudsalt uuesti kasvama. Vaatame üle ka uuskülvidel tehtavad tööd.